  • Клапан запірний фланцевий ZETKAMA 234 DN15-DN200 (сільфон)
Залишіть відгук про цей товар першими
Коротка інформація
Обліковий номер: 234-15sbor
  • Додати до списку бажань
Наименование Краткая информация Артикул Ціна Кількість Купити
Клапан запірний фланцевий ZETKAMA 234 DN15 (сільфон) Діаметр умовний: 15 мм. Монтажна довжина: 130 мм. 234-15
Возможна скидка
Для отримання знижки дзвоніть нам
тел. (044) 33-999-40, 41
або пишіть
[email protected]
Час роботи: Пн-Пт з 9 до17
x
Клапан запірний фланцевий ZETKAMA 234 DN20 (сільфон) Діаметр умовний: 20 мм. Монтажна довжина: 150 мм. 234-20
Возможна скидка
тел. (044) 33-999-40, 41
або пишіть
[email protected]
Час роботи: Пн-Пт з 9 до17
x
Клапан запірний фланцевий ZETKAMA 234 DN25 (сільфон) Діаметр умовний: 25 мм. Монтажна довжина: 160 мм. 234-25
Клапан запірний фланцевий ZETKAMA 234 DN32 (сільфон) Діаметр умовний: 32 мм. Монтажна довжина: 180 мм. 234-32
Клапан запірний фланцевий ZETKAMA 234 DN40 (сільфон) Діаметр умовний: 40 мм. Монтажна довжина: 200 мм. 234-40
Клапан запірний фланцевий ZETKAMA 234 DN50 (сільфон) Діаметр умовний: 50 мм. Монтажна довжина: 230 мм. 234-50
Клапан запірний фланцевий ZETKAMA 234 DN65 (сільфон) Діаметр умовний: 65 мм. Монтажна довжина: 290 мм. 234-65
Клапан запірний фланцевий ZETKAMA 234 DN80 (сільфон) Діаметр умовний: 80 мм. Монтажна довжина: 310 мм. 234-80
Клапан запірний фланцевий ZETKAMA 234 DN100 (сільфон) Діаметр умовний: 100 мм. Монтажна довжина: 350 мм. 234-100
Клапан запірний фланцевий ZETKAMA 234 DN125 (сільфон) Діаметр умовний: 125 мм. Монтажна довжина: 400 мм. 234-125
Клапан запірний фланцевий ZETKAMA 234 DN150 (сільфон) Діаметр умовний: 150 мм. Монтажна довжина: 480 мм. 234-150
Клапан запірний фланцевий ZETKAMA 234 DN200 (сільфон) Діаметр умовний: 200 мм. Монтажна довжина: 600 мм. 234-200